חדש! תכנית ׳ריאליטי ווב׳ - דוקו שדרוג אתר כבר באוויר! בואו לצפות בחלק הראשון

ריאליטי ווב - סקר לקוחות

חלק 1 פרק 2 – סקר לקוחות

היי קואלטיז, היום אני הולכת לתת לכם הצצה לתשובות של סקר שאלון לקוחות שעשיתי.

לצפייה בסרטון (אותו התוכן כמו במאמר, רק בוידאו):

חלק 1 פרק 2 – סקר לקוחות

היי קואלטיז, היום אני הולכת לתת לכם הצצה לתשובות של סקר שאלון לקוחות שעשיתי.
זה סקר שעשיתי יחסית מזמן, כשסיימתי להעלות את המדריך של קידום אתרים אורגני בגוגל, ובעצם ככה שלחתי אותו ל… פחות ללקוחות אלא יותר לגולשים, לקוראים, לאנשים שנעזרים בתכנים שלי בערוץ היוטיוב ובאתר שלי.
רציתי לברר ולהבין מתוך מתוך השאלון הזה מה טוב עבורכם ועבורכן, כי באמת חשוב לי כשאני מוציאה את התכנים שלי לדעת שאתם נעזרים בהם, וכמובן שאני תמיד רוצה להשתפר ולשפר את התכנים שלי.
הסקר הזה, השאלון הזה, עזר לי להכין טוב יותר את התוכנית הזאת, את ריאליטי ווב.

אז מה שאני הולכת לעשות זה לעבור על השאלות ועם התשובות של האנשים השאלון הזה היה שאלון אנונימי ומי שהשתתף בו כמובן, התשובות שלו נשארות כאן והן חסויות. ככה שאם אתם מרגישים איזשהו צורך לענות אחת לשאלות האלה אני ממש מזמינה אתכם להגיב בתגובות לסרטון הזה או בתגובות למאמר באתר.

ואם איזושהי שאלה ששאלתי כאן עניינה אתכם ובא לכם לענות, אתם יכולים להגיד לי ואולי אפילו אפרסם את השאלון הזה שוב כאן בסרטון כדי שיוכל לעזור לי למדריכים הבאים, מי יודע.
אז יאללה, אז בואו נתחיל.

אני נכנסת לאזור של התגובות לשאלון. נעבור על חלק מהשאלות ותראו כמה זה מעניין, כמה זה חשוב קודם כל כן לעשות את הדבר הזה. לעשות את הסקר הזה. גם זה יוצר איזושהי אינטראקציה עם הלקוחות שלכם.
אז אם יש לכם איזושהי פלטפורמה שבה אתם יכולים להתייעץ ולשאול, אם יש לכם איזשהו ניוזלטר באתר. באמת אני מאוד מאוד ממליצה לשאול את האנשים את האנשים שקוראים אתכם, ששומעים אתכם. להבין מהם מה טוב עבורם.

טוב, אז השאלה הראשונה שבאמת ממש מעניינת פה. אז יש פה שאלה איך יותר נוח לצרוך תוכן כללי, אבל מה שיותר מעניין זה איך יותר נוח לך לצרוך תוכן מקצועי או טכני?
אז באמת הרוב כתבו שדרך צפייה בסרטוני יוטיוב וגם כתבו שדרך קריאת מאמרים. אבל מה שבאמת מעניין פה וזה האם העובדה שהתכנים שלי מופיעים גם בצורה כתובה וגם כסרטונים מסייעת? אז כולם כתבו שכן.

הדבר הזה באמת באמת מאוד עוזר להם ועבורי זה מאוד מאוד חשוב, כי תראו, יש פה המון המון עבודה זה לא משהו שבא בקלות. זה גם לייצר את התוכן לסרטונים, לצלם, לערוך ובמקביל להעלות את אותו התוכן גם כטקסט כתוב בצורה טובה. זה המון המון עבודה. אבל כשאני רואה את התשובות האלה, שאני רואה שזה באמת באמת עוזר לאנשים, אז אני עושה את זה באהבה ואני מבינה כמה זה חשוב. אז זה דבר שלקחתי מתוך השאלון הזה, להמשיך לעשות את זה בצורה הזאת. זאת אומרת להמשיך להוציא את התכנים שלי גם בצורה כתובה וגם כסרטונים.

יש פה שאלות על התכנים שמעניינים, ופה בעצם אני שואלת האם זה יעניין אותך שאני אוציא איזשהו מדריך כזה, תוכנית כזאת שבאמת מראה את כל התהליך מההתחלה ועד הסוף? אז הרוב כתבו שכן. זה רעיון טוב והם היו מעוניינים.
מה בעצם היה חשוב להם לראות שם? אז בוא נראה.
חשוב לדעת כיצד האתר יכולת האלה בשיווק העסק. אז אלה דברים שאני לא מראה באופן ישיר בתכנית הזאת ספציפית, אבל כן, אתם תראו את ההשלכות של הדברים האלה, איך אני מקדמת. אז זה קצת נכנס. זה לא מדריך קידום. בשביל זה יש את מדריך קידום אורגני שאתם כמובן יכולים לצפות בו.

איך לעדכן מבלי שהפניות הקודמות ייפגעו. מבחינת seo איך לשדרג עם מינימום פגיעה במשתמשים. אז באמת על רוב הדברים האלה אנחנו נעבור בתוכנית ואתם תראו איך אני מבצעת את זה על האתר שלי ממש חשיבה עיצובית בתהליך העיצוב כמובן שזה נכנס. אופטימיזציה. הסבר כמה שיותר יסודי ומפורט למתחילים. כמובן השתדלתי לעשות את זה כמה שיותר מפורט.
שוב זה לא מדריך למתחילים אם אתם רוצים מדריך למתחילים, אפשר לחזור לוורדפרס למתחילים או אלמנטור למתחילות. כאן זה שלבים שהם קצת יותר מתקדמים וגם בגלל שיש פה המון המון המון עבודה, הרבה פעמים הסרטונים אתם תראו אותם בפסט-פורד. זאת אומרת שאתם תוכלו להאט את הקצב אבל זה לא סרטונים שאני מסבירה שלב אחרי שלב מה אני עושה כי שוב, זה מדריך שהוא קצת יותר מתקדם וזה גם משהו שהוא יותר כזה מאחורי הקלעים. אתם תראו את זה זה ממש מגניב.
תודה למי שכתב או כתבה את זה (לא משנה מה תעשי זה יבוא בול בפוני) זה מאוד מרגש אותי איך להתחיל ובמה להתמקד איך יודעים מה זקוק לשיפור אז אנחנו נראה את זה גם.
עוד דברים שרציתי באמת לדעת מה עוד אנשים היו רוצים? איזה תוכן הם היו רוצים לצרוך וכמובן מאוד היה לי חשוב לדעת מה אפשר לשפר. (תגובות): ברמת התוכן לא חסר כלום. מושלם. פינה לשאלות זה מאוד מעניין. כרגע אפשר באמת להגיב לסרטונים או למאמרים באותו עמוד ספציפית. אין עדיין איזושהי פינה כזאת, אבל זה רעיון מעניין. יכול להיות שיהיה בהמשך.
פוסטים סביב שאלות זה באמת משהו שהוא יותר נקודתי כזה. אז זה גם משהו שיכול לעבוד טוב.

מה היה ניתן לשפר באתר מבחינה ויזואלית? אז מי שראתה את האתר הקודם שלי, באמת זה היה קטסטרופה. אני עיצבתי ובניתי אותו, זה האתר הראשון שעיצבתי ובניתי. וגם עשיתי את העיצוב על הבניה, זאת אומרת בתוך הבנייה, בתוך האלמנטור, אז אנחנו נעבור על זה, ואנחנו נראה למה זה לא כל כך מומלץ לבנות את העיצוב תוך כדי בנייה ולמה כדאי להפריד ולעשות קודם כל את העיצוב ואז לעבור לבנייה.
וכמובן אם ראיתם את האתר, הוא באמת היה מאוד מאוד כהה, מאוד אפור, מאוד מדכא. ועכשיו הצבעים יותר חיים, יותר בהירים יותר. האתר מאוד מאוד נקי, פחות עמוס.
מי שכתב או כתבה את זה שהאתר בולט, אז אני מקווה שהוא עדיין יבלוט ועדיין מרגיש שהוא בולט בנוף. עדיין יש בו מלא צבעים. לא לדאוג, אני לא נפטרת מהצבעים, אבל הרבה יותר נקי ומאוזן ונעים לעין. ונעים לקריאה. ככה אני מקווה. מקווה שגם אתם חושבים וחושבות ככה. אם לא, אז אני אשמח לשמוע מה לדעתכם היה יכול להיות יותר טוב? חוויית משתמש טובה יותר או משהו שיכול להעביר איזושהי חוויה אחרת, אז אני תמיד שמחה לשמוע ופתוחה מה ניתן היה לשפר בערוץ היוטיוב?

יש פה כל מיני רעיונות למדריכים בנושא הצבת ומימוש מטרות, שזה ניהול זמן ותכנון וביצוע. זה דברים שהם מאוד מאוד מעניינים אותי. אנחנו כמובן נראה אותם בתוכנית בחלק הראשון, בחלק האחרון. איך אני עושה את התכנונים, את כל הדברים האלה שאני מכינה לפני המדריכים וכו’ ומבחינת הסאונד, אז אני מקווה שהפעם הסאונד שלי יהיה טוב.
בחלק מהסרטונים אני כבר אומרת מראש הסאונד קצת פחות טוב בגלל כל מיני נסיבות כאלה ואחרות. השתדלתי כמובן להביא את הצילום הטוב ביותר שאני יכולה, אז זה מה שיש כרגע ואני מקווה שזה מספיק טוב.

וזהו. בגדול אני מאוד אוהבת לשאול על המוטיבציה. האם בעצם יש לך מוטיבציה מתוך הסרטונים שלי לפעול לבד, לעשות את הדברים לבד. זה מאוד מעודד אותי שזה כן דברים שמשפיעים עליכם ועליכן בסופו של דבר. וכולל אותו דבר לערוץ היוטיוב.
יש פה כל מיני שאלות אחרות וכמובן שהפניה לפידבק שאני מאוד מאוד אשמח. אם אתם צופים בסרטונים במדריכים, אז אתם מוזמנים להגיב לי כאן ממש בסרטון או באתר שלי או בעמוד הפייסבוק שלי ששם יש את אזור של הביקורות, יכולים להיכנס ולהשאיר ביקורת. אני תמיד שמחה.

זה הכל לשיעור של היום אני מקווה שהשיעור הזה עזר לכם, תרם לכם, עניין, או סקרן אתכם באיזושהי צורה. אתם מוזמנים כמובן להשאיר תגובה, לשאול שאלות, מה שעולה לכם לראש. וכמובן אל תשכחו להירשם לערוץ שלי ולהפעיל את הפעמון, כדי שלא תפספסו אף שיעור שיוצא התכנית הזאת הולכת להיות סופר מעניינת ואני ממליצה לעקוב, אז יאללה, נתראה בשיעור הבא 🙂

עוד במדריך
פוסטים אחרונים

חלק 1 פרק 4 – יצירת צ׳קליסט והצבת דד-ליין לפרויקט

חלק 1 פרק 3 – הצבת מטרות ויצירת תכנית פעולה

חלק 1 פרק 2 – סקר לקוחות

חלק 1 פרק 1 – למי התכנית מתאימה?

שיעור 15 – קידום בגוגל ויוטיוב – חוזרים להתחלה

שיעור 14 – ניתוח נתונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *