חדש! תכנית ׳ריאליטי ווב׳ - דוקו שדרוג אתר כבר באוויר! בואו לצפות בחלק הראשון

ריאליטי ווב - דוקו שדרוג אתר

חלק 1 פרק 1 – למי התכנית מתאימה?

למי התכנית מתאימה? מה זה בכלל ריאליטי ווב ולמה כדאי לצפות? ריאליטי ווב - דוקו שדרוג אתר

לצפייה בסרטון (אותו התוכן כמו במאמר, רק בוידאו):

חלק 1 פרק 1 – למי התכנית מתאימה?

היי קואלטיז

וולקאם טו – ׳ריאליטי ווב׳ – דוקו שדרוג אתר מבית קואליטי ווב
בתכנית הקרובה אני הולכת להראות לכם איך אני משדרגת את האתר שלי מא׳ ועד ת׳.
זה אומר שאנחנו נתחיל בשלב הקמת התכנית. אני אראה לכם איך אני מקימה תכנית לכל הדבר הזה, כי זה הולך להיות פרויקט לא קטן.
מתוך זה אנחנו נעבור לשלב אפיון האתר דרך אפיון שפת האתר לעיצוב האתר והקמה של האתר על סביבה בטוחה, שכפול של האתר בעבודה על סביבה, סביבת פיתוח נכונה ובטוחה וכמובן העלאת האתר לאוויר.

יחד עם זה אנחנו גם נראה איך אני משווקת את כל התכנית הזאת החדשה ומוציאה אותה ליוטיוב ואתם תראו את כל כל כל התהליך שעברתי בדרך אני מצלמת את לכם את הסרטון הזה כשהכול כבר גמור, זאת אומרת שהאתר כבר נמצא באוויר. אתם יכולים כמובן להיכנס ולהתרשם מהעיצוב החדש.

אם יצא לכם לעקוב אחרי המדריכים שלי והסרטונים שלי אז ראיתם את העיצוב הישן אם אתם זוכרים אותו. אם לא, אז אתם תראו אותו לאורך התוכנית כי אני כמובן מראה ומדגימה איך אני הופכת כל עמוד ועמוד באתר שלי ואיך אני משדרגת אותו ומציגה את התכנים, את התמונות וממש התאמה למובייל וחשיבה על נגישות.

ובאמת המדריך הזה הוא מקיף וכולל, אז אני מאד מאד ממליצה אם זה משהו שמעניין אתכם.
אם יש לכם אתר שאתם רוצים לשדרג או אם יש לכם רצון להיכנס לתחום של בניית אתרים, אתם בוני או בונות אתרים מתחילים בתחום ובא לכם להיכנס קצת יותר לעומק הדברים.

אם אתם חדשים כאן ולא ראיתם אף סרטון, או שאתם לא כל כך קשורים לתחום ורוצים להיכנס לעולם של בניית אתרים, אז אני מזמינה אתכן ואתכם לצפות בכל המדריכים הקודמים שלי
מדריך וורדפרס למתחילים
מדריך אלמנטור למתחילות
מדריך קידום אתרים
יש המון המון תכנים באתר שלי ובערוץ היוטיוב שלי שאתם מוזמנים ומוזמנות לצפות, ולחזור לכאן לתכנית החדשה שלי ריאליטי ווב שזה דוקו ממש מאחורי הקלעים, שהולך להיות מאוד מאוד מאוד מעניין.
אני ממש מתרגשת להשיק את סוף סוף את המוצר הזה. זה משהו שעבדתי עליו המון זמן. אתם גם תראו לאורך התוכנית את השיער שלי, משתנה משקפיים משתנים כי צילמתי בכל מיני זמנים שונים את המדריך הזה.

זו באמת היתה תקופה ארוכה, כי רציתי שזה יהיה מושלם. כמובן שזה לא יהיה מושלם וזה אף פעם לא יכול להיות מושלם. אבל ניסיתי להגיע לנקודה הטובה ביותר שאני יכולה להגיד שאני שלמה עם זה ולהוציא את זה לאוויר.

אז אני מזמינה אתכן אתכם כמובן, לצפות בכל התכנית הזאת ולקחת מזה את הדברים שרלוונטיים, עבורכם. טוב, אין לי עוד מה להגיד חוץ משאני ממש מתרגשת ואני רוצה כבר להתחיל, אז יאללה, שנתחיל?

עוד במדריך
פוסטים אחרונים

חלק 1 פרק 4 – יצירת צ׳קליסט והצבת דד-ליין לפרויקט

חלק 1 פרק 3 – הצבת מטרות ויצירת תכנית פעולה

חלק 1 פרק 2 – סקר לקוחות

חלק 1 פרק 1 – למי התכנית מתאימה?

שיעור 15 – קידום בגוגל ויוטיוב – חוזרים להתחלה

שיעור 14 – ניתוח נתונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *